poniedziałek, 4 marca 2013

Wyzwanie : Olejek Rycynowy.

Dzień dobry ! :) Dzień zaczął się bardzo miło, urodziny brata doprawiają atmosferę, a słońce za oknem powoduję pełny uśmiech. Jestem po śniadaniu, teraz czas na zieloną herbatkę. 
W sobotę odwiedziłam Sopot więc trochę zdrowego powietrza łykałam :P O 11:00 zaczynam trening - Skalpel. Później czekają mnie prządki, obiad i mam zamiar na wieczór jeszcze raz przebrać się w dres :)

Moje wyzwanie na ten miesiąc to OLEJ RYCYNOWY .


Zamierzam stosować go na włosy, brwi i rzęsy bo pamiętajmy, że brwi i rzęsy to też włosy ! :)
a, że oleje rycynowy wykazuje wysokie powinowactwo do keratyny – głównego budulca włosów. Wzmacnia włosy, zmniejsza ich wypadanie, nabłyszcza, regeneruje i chroni je przed niszczącym działaniem czynników zewnętrznych.

Stosowanie :

na skórę głowyregularnie i często stosowany przyspiesza porost włosów, dzięki niemu wyrasta dużo nowych włosów.
 Niestety olejek jest tak gęsty i trudny w aplikacji a jeszcze bardziej w zmywaniu także najlepiej nakładać go po zmieszaniu np. z odżywką.

na brwi - ja osobiście aplikuję go za pomocą patyczka do uszu zamaczam lekko, pozbywam się nadmiaru jeśli jest go za dużo i dokładnie rozprowadzam po brwiach.


na rzęsy - nieużywaną szczoteczką od tuszu "maluję" rzęsy - przy rzęsach nakładam go dosyć mało.


Dzięki regularnej aplikacji olejku staną brwi i rzęsy się gęstsze, dłuższe i ciemniejsze. Olejek rycynowy przyciemnia włosy.


Zrobiłam zdjęcie moich włosów, które porównam już po tygodni stosowania i pokażę Wam :) 
MIŁEGO DNIA ! ;* 
ale jeszcze dziś notatka dotycząca obiadu :) 

1 komentarz:

  1. 10 minut to jest tylko próbka :) Pokazują Ci pierwsze 10 minut, żebyś wiedziała, jak to wygląda. Jak sobie ściągniesz, to trwa już całą godzinę z tym, że są tam różne przerywniki, więc same ćwiczenia trwają mniej :)

    OdpowiedzUsuń